Odblokovanie, zabudnutý Google účet

Odblokovanie zabudnutého Google účtu v telefónoch s Androidom

Samsung Galaxy A52, Galaxy A72, Galaxy A71, Galaxy A51, Galaxy A21s, Galaxy A70, Galaxy A50, Galaxy A40, Galaxy A41, Galaxy A12 a podobne … Galaxy J5 2017 … Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus, Galaxy S20 Plus, Galaxy S… pri aktivácií zariadenia od Vás žiada prihlásenie sa pôvodným Google účtom alebo overenie Vášho účtu, je to ochrana googlu, najčastejšie po resete zariadenia, ak ste zabudli heslo alebo sa neviete prihlásiť. Urobíme úkon ako FRP Verify your account, overenie účtu, Google účet telefón.

Tomu stavu predchádza obnovenie zariadenia, (factory reset) čím nastala strata údajov ktoré boli v zariadení uložené, ak ste však mali zálohu napríklad Google disk, počítač a pod. bude ju možno obnoviť, ale nie nutné. Tento servis je vhodný hlavne ak ste zabudli heslo a neviete ho obnoviť, ak ste pri vytváraní Google účtu zadali nesprávny alternatívny mail, telefónne číslo alebo si vôbec nepamätáte aký účet ste mali v zariadení zadaný.
Cena úkonu je najčastejšie 29€ s DPH v priebehu dňa


Resetovanie, je trvalé, následne môžete opäť používať svoj telefón plnohodnotne, bez obmedzení 

Odblokovať dokážeme aj iné značky ako Huawei, Honor, Xiaomi , v tomto prípade to môže trvať dlhšie a byť drahšie.
Cena úkonu je najčastejšie 29 – 59€ s DPH v priebehu pár dní

Zariadenia nemajú len Google účet ale aj napríklad Samsung account v tomto prípade je cena najčastejšie 49€
Pri značke Xiaomi a ich Xiaomi account je cena aj 79€. Dôvodom je náročnosť prelomenia a skutočnosť že za úspešným koncom sú 2 ochrany.

Odblokujeme ✅
zabudnutý odomykaci vzor

odstraňujeme resetovaním telefónu, pri aktivácií následne žiada meno a heslo pôvodného majiteľa

Odblokujeme ✅ Samsung / Xioami / Huawei účet

je to náročenjší proces zaberie najcastejsie jeden deň cena úkonu od 24€

Odblokujeme ✅
zabudnutý odomykací vzor

kúpili ste zablokvaný telefón s androidom z druhej ruky cez inzerat
Ako odblokovať Android, zabudnutý odomykací vzor, Zablokovaný Samsung, Zablokovaný Andorid účet, Odblokovanie Samsung, Odblokovanie účtu aktivácia, smartservis.sk, Odblokovanie Samsung účet, Pomoc pri aktivácií Androidu, Odblokovanie Samsung účet, Zablokovaný Xiaomi, Odblokovanie bezpečnostného vzoru.

  • Strata údajov
    údaje sa nenávratne zmažú, existuje náročný a hlavne drahý spôsob ich záchrany, museli by mať údaje hodnotu rádovo v stovkách eur aby sa to vyplatilo