Servis Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800 hardvérový problém

[ws_table id=“15″]

 

Nokia Lumia 800 softvérový problém a odblokovanie

[ws_table id=“7″]

V tabuľke sú spomenuté len najbežnejšie opravy, ostatné po dohode. Zákazník je priebežne informovaný o priebehu opravy jeho zariadenia.V niektorých prípadoch sa môže stať, že zlá funkčnosť telefónu môže byť spôsobena problémom na doske, alebo zlým fungovaním operačného systému.

Ceny sú uvádzané za diel spolu s prácou. Niektoré ceny sa môžu líšiť (byť nižšie) záleží to od aktuálnej trhovej hodnoty a náročnosti nákupu dielu.

Veľka časť problémov či už s wifi alebo nechceným ukončením hovorov, nemusí byť spôsobovaná hardvérovou chybou zariadenia, na vine môže byť nekorektný či neúplný update sortvéru, každý neodborný zásah do telefónu môže spôsobiť aj úplne a trvalé poškodenie, na príčine môže byť chybný dátový konektor telefónu či nedostatočne nabitá batéria…

 

* Poškodený Sim čítač

V prípade ak Vám telefón nenačíta sim-kartu, tvári sa že sim-karta nie je vložena alebo je stále v offline režime, najčastejším problémom je práve mechanické poškodenie sim čitača na doske telefónu, v malom množste prípradov je chybná sim karta, preto odporúčame simku vyskúšať v inom telefóne. Ak však mate podozrenie, že do zariadenia ste vkladali sim-kartu nesprávným smerom, alebo sim-kartu vloženú do redukcie s istotou to môžme označiť ako za poškodenie sim-čítača.

**Nabíjací konektor 

Telefón nenabíja, nereaguje po pripojení k počitaču, kabel v telefóne nedrží alebo sa kýve, to všetko je príznakom, že v telefóne je pokazený nabíjaci micro USB konektor,  /obrazok/ oprava je v vo väčšine telefónov veľmi náročná, pričom musíte navždy venovať zvýšenu pozornosť pri nabíjaní aby bol kábel prirodzené pripajaný a odpajaný z telefónu, teda podľa návodu.

*** Obliaty telefón vodou alebo inou tekutinou

Ak sa do telefónu dostane tekutina, môže poškodiť súčiastky na doske, vyskratovaním alebo neskorším oxidovaním, čo môže spôsobovať anomálie telefónu nie bezprostredne po zatopeni ale aj odstupom času. Ponúkame Vám možnosť vyčistenia základnej dosky a flex káblov v telefóne, čím sa môže úplne alebo čiastočne zamedziť nespoľahlivému fungovaniu zariadenia. Čistenie prebieha v špecálnej ultrazvukovej vaničke v ktorej je technická tekutina. Môže taktiež nastať stav kedy sa nebude dať telefón vôbec zapnúť.

 

Pridaj komentár